Private Bedroom & Bathroom With Amazing View In Quirky Townhouse

  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

1-slaapkamer Private Bedroom & Bathroom With Amazing View In Quirky Townhouse Glasgow is gesitueerd in de wijk East End, op 6 km van het Glasgow Science Centre, en biedt uitzicht op de rivier. Deze accommodatie bij particulieren is gelegen binnen 10 minuten rjden van Charing Cross treinstation en op een paar stappen verwijderd van Dalmarnock Road / Springfield Road busstation.

Het appartement heeft een apart toilet en een douche voor uw comfort. Er zijn ook een haardroger en badlakens.

Het 1-badkamer appartement is gelegen op 2 km van het Politie Museum van Glasgow. De Kunstgalerie en museum van Kelvingrove ligt binnen 15 minuten rjden van de accommodatie. Private Bedroom & Bathroom With Amazing View In Quirky Townhouse is op een 22-minuten rijafstand van de luchthaven Glasgow International.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Private Bedroom & Bathroom With Amazing View In Quirky Townhouse Glasgow
Glasgow Riverside - Private Homestay
Mobiele prijsaanbieding

Glasgow Riverside - Private Homestay

9.4
Schitterend 39 beoordelingen
698 m van de accommodatie
USD 108 USD 97
per nacht
Cozy ensuite room in City Centre
Mobiele prijsaanbieding

Cozy ensuite room in City Centre

10
Voortreffelijk 1 beoordeling
801 m van de accommodatie
USD 113 USD 102
per nacht
Cozy Room In City Centre
Mobiele prijsaanbieding

Cozy Room In City Centre

10
Voortreffelijk 2 beoordelingen
1.3 km van de accommodatie
USD 126 USD 113
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Glasgow International
    18 km

    Treinstations

    Dalmarnock Train Station
    600 m

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • 24 uur bewakingsdienst

    In de kamers

    • Verwarming
    • Geluiddichte kamers

    In de badkamer

    • Gratis toiletartikelen

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Rookdetectors

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 23:59
    Uitchecken: van 07:00 tot 10:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Private Bedroom & Bathroom With Amazing View In Quirky Townhouse gelegen?
      Private Bedroom & Bathroom With Amazing View In Quirky Townhouse is in de wijk East End gesitueerd, op 2 km van de Kathedraal van Glasgow.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Private Bedroom & Bathroom With Amazing View In Quirky Townhouse?
      Populaire plekken in de buurt van Private Bedroom & Bathroom With Amazing View In Quirky Townhouse zijn onder andere het Riverside Museum of Transport and Technology, de Kathedraal van Glasgow, de Kunstgalerie en museum van Kelvingrove.
    • Hoeveel kost het om bij Private Bedroom & Bathroom With Amazing View In Quirky Townhouse te verblijven?
      Een overnachting in Private Bedroom & Bathroom With Amazing View In Quirky Townhouse kost £121.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van het appartement?
      Restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere Number 7 Restaurant en McDonald's restaurants, gelegen op ongeveer 13 minuten lopen.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Glasgow International
    18 km

    Treinstations

    Dalmarnock Train Station
    600 m

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Private Bedroom & Bathroom With Amazing View In Quirky Townhouse Glasgow

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten